فروشگاه سان یاران

ما عضوی از هلدینگ یاران هستیم و در فروشگاه سان یاران (شناسه صنفی ۰۴۶۶۴۶۴۳۰۷) بهترین نهاده های کشاورزی از جمله کود و سم مورد نیاز کشاورزان را عرضه می کنیم.

بر خلاف اکثر فروشگاه ها، ما یک سبد کامل برای تغذیه گیاهان ارائه می کنیم. سبد ما از عناصر پرمصرف (نیتروژن، فسفر، پتاسیم) و عناصر مرتبط با افزایش رشد و کیفیت (مثل کلسیم و منیزیم) گرفته تا ریزمغذی هایی که ناکارآمدی های خاک و مزرعه را اصلاح می کنند را شامل می شود. اگر گیاه هر یک از این عناصر را کم داشته باشد، میزان برداشت محصولات و در نتیجه درآمد کشاورز کاهش می یابد. برای همین است که سبدی کامل از محصولات که تمام نیاز های گیاه را پوشش می دهد عرضه می کنیم.

علاوه بر این مشاوره ی اختصاصی برای مدیریت هر مزرعه ارائه می دهیم. ما معتقدیم که خاک، گیاه، و آب و هوا هر منطقه منحصر بفردند و مزارع گوناگون نیازهای غذایی گوناگون دارند. با همراه کردن دانش جهانی و تخصص بومی، عناصر مورد نیاز گیاه را به بهترین وجه تأمین می کنیم. رویکرد ما تشخیص مناسب نیازها، پاسخ گویی مؤثر به آنها بدون آسیب زدن به محیط زیست است.

کشت و صنعت

ایزد یاران سیرجان

مجموعه ای خانوادگی که به تولید محصولات متنوع کشاورزی از جمله پسته، بادام و انگور مشغول است. سابقه حضور و فعالیت این خانواده در ایزدآباد سیرجان به پنج نسل پیش باز می گردد. در سال ۱۳۸۵ جهت تأمین زیرساخت های حقوقی لازم و تشکیل یک واحد منسجم رسمی، شرکت کشت و صنعت ایزدیاران سیرجان (سهامی خاص) به شماره ثبت ۱۹۱۶ به عنوان هسته ی اصلی هلدینگ یاران شکل گرفت.

هم اکنون شرکت ایزدیاران در قالب سه واحد تولیدی در سه ناحیه سیرجان با حضور میانگین ۷۰ نفر پرسنل تمام وقت، فصلی و پیمانکاری فعالیت دارد. این شرکت با تکیه بر کارکنان پر تلاش خود و همکاری با کارشناسان مجرب و اعضای هیئت علمی توانسته  در بخش تولید پسته موفقیت چشمگیری را به دست آورده و عنوان باغدار نمونه کشوری پسته در سال ۱۳۹۰ را کسب کند.

خدماتی بازرگانی

رابین یاران شریف

به منظور اتصال حلقه های تولید، فرآوری و فروش در زنجیره ارزش و بهینه کردن کلیه فعالیت های پسته کاران، شرکت خدماتی بازرگانی رابین یاران شریف (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۶ به شماره ۴۳۸۴ توسط هلدینگ یاران ثبت شد.

رسالت اصلی رابین یاران بالا بردن بهره وری و سودآوری مشتریان تحت پوشش با توجه به منابع شان است. تیم کارشناسان این شرکت در تمام فصول از کاشت تا برداشت همراه با کشاورز و در کنار وی حضور دارد تا برای مدیریت بهتر مزرعه، مصرف کارآمد نهاده ها، و در نهایت برداشت حداکثری راهکار های عملی و جمعی ارائه دهد. با تکیه بر دانش روز جهانی و تجربه بومی، رابین یاران مشاور و معتمد کشاورزان منطقه است. کشاورزانی که می خواهند با تکنولوژی و روش های مدرن از کشاورزی سنتی فاصله گرفته و آینده ی بهتری برای خود رقم بزنند.